Fed Cup 2014
Otevřený trénink české tenisové reprezentace

(u příležitosti finále Fed Cupu mezi Českou republikou a Německem)

Termín: 5.11.2014
Třídy: C3.A, K2.A, Č2.A
Doprovod: I.Němečková, M. Vašut
Místo konání: O2 arena Praha

Program:

• trénink českého fedcupového týmu – Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Karolína Plíšková, Petr Pála a další…
  • vystavení trofeje pro vítěze Fed Cupu
  • autogramiáda českých tenisových reprezentantek

Měli jsme příležitost zúčastnit se s žáky naší školy otevřeného tréninku českých tenisových reprezentantek v O2 areně před víkendovým finále s týmem Německa. Kromě přehlídky vrcholového tenisu jsme viděli naživo celou reprezentaci včetně trenérů jednotlivých hráček a pohár pro vítězný tým. Během tréninku Petry Kvitové a Lucie Šafářové probíhala ve vstupní hale autogramiáda s Andreou Hlaváčkovou, Lucií Hradeckou a Karolínou Plíškovou. Po té na kurt šly tyto hráčky a naši žáci trpělivě čekali, až se na autogramiádu dostaví Petra s Luckou. Nakonec dorazila jen Lucie Šafářová (což pro část bylo trochu zklamání), ale Petra se omluvila pro další reprezentační povinnosti.

Pro některé žáky to byla i premiéra návštěvy tohoto krásného sportovního stánku.
Jsme rádi (my jako doprovod i žáci), že jsme se této příjemné akce mohli zúčastnit.

V Praze 7. 11. 2014
Ivana Němečková + Miroslav Vašut