U Krbu 45/521, 108 00 Praha 10 – Malešice

Školník zahradník

Náplň práce:

- Údržbářské a opravárenské práce strojního, stavebního charakteru, truhlářské, lakýrnické, malířské, natěračské a instalatérské práce.
- Doplňující provozní údržbářské a úklidové práce v rozsáhlém areálu školy (pavilonové stavby).

- Zahradnické práce v areálu školy.

Požadujeme:

aktivní přístup k práci

Nabízíme:

• Plný pracovní úvazek,

• Zaměstnání u stabilní organizace s dlouholetou tradicí

• Dobrý pracovní kolektiv

• Velmi dobré pracovní zázemí a hezké pracovní prostředí

• Systematické vedení a spolupráci

• Další zaměstnanecké benefity: vlastní jídelnu, Multisport kartu, penzijní připojištění, příspěvky na kulturu a další výhody

Nástup dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu sekretariat@souukrbu.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Mrvová, ředitelka školy (tel. 725 449 550)