U Krbu 45/521, 108 00 Praha 10 – Malešice

Učitel/ka - ICT

Kvalifikace: učitel/ka SŠ Informatiky

Náplň práce: Příprava a výuka daného předmětu podle připravených ŠVP a další související činnosti, vedení pedagogické dokumentace v elektronické podobě.

Požadujeme:

VŠ pedagogické vzdělání nebo odpovídající kvalifikaci pro výuku daného předmětu, aktivní přístup

Nabízíme:

• Plný pracovní úvazek, možnost kombinace aprobací

• Moderní vybavení počítačových učeben, zavedenou a fungující síť s dálkovou správou

• Zaměstnání u stabilní organizace s dlouholetou tradicí

• Dobrý pracovní kolektiv

• Velmi dobré pracovní zázemí a hezké pracovní prostředí

• Systematické vedení a spolupráci

• Zohlednění osobních požadavků při tvorbě rozvrhu.

• Další zaměstnanecké benefity: vlastní jídelnu, Multisport kartu, penzijní připojištění, příspěvky na kulturu a další výhody

• Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a rozvojové kurzy.

Nástup od 1. 9. 2021.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu sekretariat@souukrbu.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Mrvová, ředitelka školy (tel. 725 449 550)