U Krbu 45/521, 108 00 Praha 10 – Malešice

Učitel/ka odborného výcviku pro obor vzdělání Cukrář a obor vzdělání Kuchař

Náplň práce:

• Výuka odborného výcviku na smluvních pracovištích a spolupráce s instruktory žáků

• Plnění plánů výuky ve výrobních a odbytových střediscích

• Hodnocení žáků a příprava podkladů pro odměňování žáků

• Vedení pedagogické dokumentace

• Příprava klubů, kurzů a účast na odborných soutěžích

• Aktivní účast na odborných akcích školy

Požadujeme:

• Vyučení v oboru a SŠ vzdělání (ideálně gastronomického směru) ukončené maturitní zkouškou + pedagogické studium - lze doplnit i dodatečně

• Velmi dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti

• Schopnost práce na PC v MS Office

• Chuť dále se odborně vzdělávat

Nabízíme:

• Zaměstnání u stabilní organizace s dlouholetou tradicí

• Dobrý pracovní kolektiv

• Velmi dobré pracovní zázemí a hezké pracovní prostředí v nejlepších gastronomických provozech

• Další zaměstnanecké benefity: vlastní jídelnu, Multisport kartu, penzijní připojištění, příspěvky na kulturu a další výhody vycházející ze spolupráce s uznávanými odborníky v gastronomii.
• Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a rozvojové kurzy.

Nástup možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj
strukturovaný životopis a
motivační dopis na e-mailovou adresu sekretariat@souukrbu.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Mrvová,
ředitelka školy (tel. 725 449 550)