U Krbu 45/521, 108 00 Praha 10 – Malešice

Střední odborné učiliště gastronomie přijme

Vedoucí ekonomického oddělení

Náplň práce:

• Koordinace ekonomické, technické, provozní, majetkové i organizační správy školy

• Vedení ekonomického a provozního týmu

• Zodpovědnost za rozpočet školy, účetnictví a správu majetku a s tím spojené činnosti

• Rozbory hospodaření, výkazy, výroční zprávy

• Příprava a dohled nad realizací investic, včetně finanční kontroly

• Veřejné zakázky, příprava smluv a jejich evidence

• Komunikace se zřizovatelem

• Další činnosti související s ekonomikouškoly

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru) ukončené maturitní zkouškou

• Zkušenosti v oblasti hospodaření příspěvkových organizací

• Velmi dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti

• Pokročilou znalost MS Office

• Znalost programu GORDIC výhodou

Nabízíme:

• Zaměstnání u stabilní organizace s dlouholetou tradicí

• Dobrý pracovní kolektiv

• Velmi dobré pracovní zázemí a hezké pracovní prostředí

• Dobře zavedenou a funkční agendu

• Další zaměstnanecké benefity: flexibilní pracovní dobu, vlastní jídelnu, Multisport kartu, penzijní připojištění, příspěvky na kulturu, možnost občasné práce z domova a další výhody

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a rozvojové kurzy.

Nástup možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a
motivační dopis na e-mailovou adresu sekretariat@souukrbu.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Mrvová, ředitelka školy (tel. 725 449 550)