Časový harmonogram - jaro 2015 :: Střední odborné učiliště gastronomie
U Krbu 45/521, 108 00 Praha 10 – Malešice

Časový harmonogram ústních maturitních zkoušek
– jaro 2015

Třída G4A

ČASY OZNAČUJÍ ZAČÁTEK ZKOUŠENÍ!
ZAČÁTEK PŘÍPRAVY JE UVEDEN VŽDY JEN U PRVNÍHO ŽÁKA RÁNO A PO PŘESTÁVCE PRO ČLENY KOMISE!

Čas

Středa 27. 5. 2015

Čtvrtek 28. 5. 2015
7:30    
7:40   ČJL – Marová – příprava
7:45 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ  
8:00 AJ – Akrmannová  příprava Marová
8:15    
8:20 Akrmannová Tuček
8:30    
8:40 Davidová Neumayerová
8:45    
9:00 KYNCL Šebek
9:15    
9:20 Hladká 9:25 Karda
9:30    
9:40 Chytilová  
9:45    
10:00   TZEP – Marová – příprava
10:15 TZEP  Akrmannová – příprava Marová
10:20    
10:30 Akrmannová Tuček
10:40    
10:45 Davidová Neumayerová
11:00 KYNCL Šebek
11:15 Hladká  
11:20   Karda
11:30 Chytilová  
11:40    
11:45    
12:00    
Čas Středa 27. 5. 2015 Čtvrtek 28. 5. 2015
12:20 ČJL – Akrmannová  příprava AJ – Marová  příprava
12:40 Akrmannová Marová
12:45    
13:00 Davidová Tuček
13:15    
13:20 Hladká 13:25 Karda
13:30    
13:40 Chytilová  
13:45    
14:00   TZOP – Marová  příprava
14:15 TZOP – Akrmannová  příprava Marová
14:20    
14:30 Akrmannová Tuček
14:40    
14:45 Davidová Neumayerová
15:00 Hladká Šebek
15:15 KYNCL  
15:20   Karda
15:30 Chytilová  
15:40    
15:45   SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ

 

Třída G4B

ČASY OZNAČUJÍ ZAČÁTEK ZKOUŠENÍ!
ZAČÁTEK PŘÍPRAVY JE UVEDEN VŽDY JEN U PRVNÍHO ŽÁKA RÁNO A PO PŘESTÁVCE PRO ČLENY KOMISE!

Čas Úterý
26. 5. 2015
Středa
27. 5. 2015
Čtvrtek
28. 5. 2015
Pátek
29. 5. 2015
7:40       AJ – Palkovičová  příprava
8:00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ČJL – Andrejsek – příprava AJ – Klierová  příprava Palkovičová
8:15 TZOP – Řepásek  příprava      
8:20   Andrejsek Klierová Pudilová
8:30 Řepásek      
8:40   Čáslavský Kvasničková Nohejlová
8:45 Svobodová      
9:00 Brožková Duraja Mádlová  
9:15 Vlková     TZEP – Palkovičová  příprava
9:20   Jeřábek 9:25 Král  
9:30 Vondra     Palkovičová
9:40   Junek    
9:45       Pudilová
10:00 ČJL – Řepásek  příprava   TZOP – Klierová – příprava Nohejlová
10:15   TZOP – Andrejsek – příprava Klierová  
10:20 Řepásek      
10:30   Andrejsek Kvasničková TZOP – Palkovičová  příprava
10:40 Svobodová      
10:45   Čáslavský Mádlová Palkovičová
11:00 Brožková Duraja 11:05 Král Pudilová
11:15   Jeřábek   Nohejlová
11:20 Vlková      
11:30   Junek    
11:40 Vondra      
11:45        
12:00        
Čas Úterý
26. 5. 2015
Středa
27. 5. 2015
Čtvrtek
28. 5. 2015
Pátek
29. 5. 2015
12:00     ČJL – Klierová – příprava ČJL – Palkovičová  příprava
12:15        
12:20   AJ – Andrejsek – příprava Klierová Palkovičová
12:30 TZEP – Řepásek - příprava      
12:40   Andrejsek Kvasničková Pudilová
12:45 Řepásek      
13:00 Vondra Čáslavský Mádlová Nohejlová
13:15 Brožková      
13:20   Duraja 13:25 Král  
13:30 Vlková     SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ
13:40   Jeřábek    
13:45 Svobodová      
14:00   Junek TZEP – Klierová – příprava  
14:15     Klierová  
14:20 AJ – Vondra  příprava      
14:30   TZEP – Andrejsek – příprava Kvasničková  
14:40 Vondra      
14:45   Andrejsek Mádlová  
15:00   Čáslavský 15:05 Král  
15:15   Duraja    
15:20        
15:30   Jeřábek    
15:40        
15:45   Junek    
17:20        

 

Třídy P2A, P2B

ČASY OZNAČUJÍ ZAČÁTEK ZKOUŠENÍ!
ZAČÁTEK PŘÍPRAVY JE UVEDEN VŽDY JEN U PRVNÍHO ŽÁKA RÁNO A PO PŘESTÁVCE PRO ČLENY KOMISE!

Čas Pondělí
25. 5. 2015
P2A
Úterý
26. 5. 2015
P2A
Pondělí
25. 5. 2015
P2B
Úterý
26. 5. 2015
P2B
7:30        
7:40   ČJL – Tartárek – příprava   AJ – Kubát – příprava
7:45 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ   SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ  
8:00 AJ – Doutnáč – příprava Tartárek ČJL – Doležal – příprava Kubát
8:15        
8:20 Doutnáč Vinklát Doležal Suchomel
8:30        
8:40 Hašlar Kašparová Dynybil Šramota
8:45        
9:00 Lounová Sosna Hlavka 9:05 Kešner
9:15        
9:20 Ondrák 9:25 Sobotková Juzková  
9:30        
9:40 Švecová   Korbut  
9:45       TZEP – Kubát – příprava
10:00   AJ – Tartárek – příprava   Kubát
10:15     TZEP – Doležal – příprava Suchomel
10:20 ČJL – Doutnáč – příprava Tartárek    
10:30     Doležal Šramota
10:40 Doutnáč Vinklát    
10:45     Dynybil Glaser
11:00 Hašlar SEDLÁČEK Hlavka Hejnová
11:15     Juzková  
11:20 Lounová TROJAN   Kešner
11:30     Korbut  
11:40 Ondrák      
11:45   Sobotková    
12:00 Švecová      
         
Čas Pondělí
25. 5. 2015
P2A
Úterý
26. 5. 2015
P2A
Pondělí
25. 5. 2015
P2B
Úterý
26. 5. 2015
P2B
12:20     AJ – Doležal – příprava ČJL – Kubát – příprava
12:40     Doležal Kubát
12:45   TZEP – Tartárek – příprava    
13:00 TZEP – Doutnáč – příprava Tartárek Dynybil Suchomel
13:15 Doutnáč Vinklát    
13:20     Hlavka Šramota
13:30 Hašlar Kašparová    
13:40     Juzková Glaser
13:45 Lounová Sosna    
14:00 Ondrák SEDLÁČEK Korbut Hejnová
14:15 Švecová      
14:20   Sobotková   14:25 Kešner
14:30        
14:40        
14:45        
15:00   SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ   SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ